Skupina CNA Group

VIDEO CNA GROUP:

CATA appliances, S.L je výrobce domácích spotřebičů. Společnost byla založena v roce 1947 v městě Torelló ve Španělsku. V současné době je společnost CNA Group přítomna ve více než 85 zemích světa. Součástí skupiny CNA Group jsou kmenové značky CATA, NODOR a APELSON

Společnost se stala průkopníkem v oboru ventilační techniky. Její široké portfolio produktů zahrnuje odvětrávání, odsavače par, dřezy baterie, vestavné trouby a desky, mikrovlnné trouby, elektrické vytápění, větrání a sušiče rukou.

Společnost má sídlo v Barceloně a továrny jsou v Torelló (Španělsko), v São Paulo (Brazílie) a v Xiao Lan (Čína). Společnost CATA neustále dál expanduje prostřednictvím vytváření dceřiných společností a poboček.

Tržní pozice.

CATA dosáhla své vedoucí pozice v oblasti ventilační techniky zejména díky velké schopnosti přinášet inovace a předvídavosti ohledně potřeb trhu.

 

V posledních letech zažila CATA výrazný nárůst jak na domácím španělském trhu, tak i na mezinárodním trhu, zejména díky vysoké kvalitě a konkurenceschopnosti všech svých produktů.

 

Více jak 50 let výroby. To je důvod pro naše zkušenosti.

CATA je vůbec prvním výrobcem odvětrávání, ventilace a vytápění ve Španělsku, založeným v Torelló v roce 1947. CATA od svého založení neustále zvyšovala a posilovala svůj význam na trhu až do současné vedoucí pozice na domovském španělském trhu. V roce 1999 se CATA stala první společností v daném oboru v Číně, která rozšířila svou produkci o továrnu v Xiao Lan.

 

Základním kamenem úspěchu celé společnosti CATA se stala velmi důležitá inovační činnost, neutuchající snaha oddělení výzkumu a vývoje (R&D) o zlepšování produktů a v neposlední řadě agresivní mezinárodní marketing.

 

Jistota kvality

Společnost CATA zajišťuje jistotu správné volby jejich produktů hlavně díky vysoké profesionální úrovni svých pracovníků a starostlivosti o každý detail ve výrobě. CATA získala mezinárodně uznávaný certifikát kvality (ISO 9001) ve výrobě a produktovém zpracování (Cenelec Certificate Agreement), které jen potvrzují její vysoké standardy technologií a kvality.

 

Nicméně, CATA získává ještě jedno, daleko důležitější ocenění kvality jejich produktů a tím je každodenně vyjadřovaná spokojenost jejich zákazníků.

 

Důvody proč je CATA na vedoucí pozici

  • Zkušenosti
  • Profesionálové pracující pro firmu CATA
  • Prokázaná vysoká kvalita
  • Inovace a moderní design
  • Rychlý a efektivní servis
  • Marketing

 

Významné události CNA Group

 


Copyright © 2017 Fagor. All rights reserved. Powered by Picabo Webadmin.
TOP